KURUMSAL
HAKKIMIZDA
1957 yılında Sivas’da kurulan Selçuk Orman Ürünleri, doğramalık, inşaatlık, döşemelik ve çatılık kereste, kapı serenleri ve orman ürünlerinin yanında plywood satışında da gerçekleştirmektedir. Geniş ürün yelpazesi ve üstün kalitesiyle sektörün öncü firmalarından biridir.3000 m2 stoklama alanı ve 27 profosyonel personeli ile Selçuk Orman Ürünleri yıllık 15.000 m3 orman ürünü satışı gerçekleştirmektedir.Doğaya ve çevreye olan hassasiyetimizle Selçuk Orman Ürünleri; İç Anadolu ve Günaydoğu Anadolu Bölgelerinin orman ürünleri ihtiyacını karşılamaktadır. Müşteri memnuniyetimizde; kalitemizi, ürün çeşitliliğimizi ve markamızı sektörde her zaman öncüler arasında tutmak; özveriye sahip çalışanlarımızla. Teknolojik sistemimizle ve doğaya karşı ilkeli duruşumuzla da orman ürünleri sektöründe lider firma olmak hedefindeyiz.
VİZYON
Müşterilerimize sunduğumuz hizmette sıfır hata ile daima kaliteli ürün ve hizmet sunan, müşterilerini doğru yönlendiren örnek bir kuruluş olmak Sadece hizmet kalitemizle değil, iş sağlığı ve güvenliğini gözeten çalışma ortamımız ve faaliyetlerimizin çevremiz üzerindeki potansiyel etkilerini göz önünde bulunduran, çevre duyarlılığımız ile de sektörümüze öncülük yapmak.
MİSYON
Yenilikçi yaklaşımlarımızda müşterilerimizin kalite ihtiyaçlarını tam olarak anlayıp, beklentilerini aşacak şekilde karşılamak, uzun vadeli bağlılıklarını artırmak Toplam kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içersinde hedeflerine ulaşarak, sürekli gelişip büyümeyi sağlamak.